Земледар, Льняна олія, 250 мл.

Земледар, Льняна олія, 250 мл. від компанії Еко Планета - фото 1
72 ₴
70 ₴ від 2 шт.
Немає в наявності

Опис

Лляна олія "Земледар" виготовляється і відстоюється, у вакуумному прохолодному середовищі, безпосередньо в день замовлення. Використовується лише метод прямого холодного пресування. Зберігаються всі корисні мікроелементи та вітаміни. Смакові якості і аромат кардинально відрізняються від класичної покупної олії. Рекомендується використовувати в кулінарних і лікувально-профілактичних цілях.

Льняна олія «Земледар» виготовляється методом сирого відтискування у день замовлення. Перед відправкою замовнику вона зберігається менше доби. Прямий холодний віджим дозволяє максимально зберегти вітаміни та мікроелементи, які природа подарувала зернятам льону. За смаком та ароматом масло «Земледар» суттєво перевершує варіанти, запропоновані магазинами.

Сировідтиснута олія рекомендована для використання в кулінарії, з косметичною та терапевтичною метою. Їй властивий смак з легкою гірчинкою. Але олія сильно не гірчить завдяки тому, що в процесі її виготовлення зернята мінімально піддаються окисленню. Продукція «Земледар» не містить консервантів, має обмежений термін зберігання (рекомендується зберігати до 30 діб в прохолодному затемненому місці).

Склад льняної сировідтиснутої олії корисний, у першу чергу, збалансованим вмістом полі ненасичених жирних кислот. В неї входить всі три існуючі види цих кислот: ліноленова (омега-3), лінолева (омега-6) та олеїнова (омега-9). Для функціонування організму ці речовини вкрай важливі: вони являється основним будівельним матеріалом для клітинних мембран. Співвідношення омега-3 до омега-6 в олії складає 4:1. Це ідеально для людського організму.

Також в олії міститься стеаринова, авльмітинова, міристинова кислоти та велика кількість вітамінів. Серед них А (ретинол), В (В1-В4, В6, В9), Е (токоферол), F, жиророзчинний вітамін К. Містяться в олії й корисні мінерали: магній, цинк, фосфор, залізо, калій.

Застосування в кулінарії

Льняна олія підійде тим, хто намагається дотримуватись правил здорового харчування. Завдяки ніжним смаковим та ароматичним властивостям вона стане улюбленою для більшості покупців. Її активно використовують для щоденної заправки салатів та холодних страв. Можна приправляти олією каші, м’ясні та картопляні салати. Але варто пам’ятати про один момент. Продукт категорично не рекомендується підігрівати: під дією температури корисні речовини руйнуються, а лінолева кислота утворює шкідливі сполуки.

Унікальна особливість льняної олії сирого віджиму – підсилювати користь меду. Пара крапель олії можна додати до йогурту або кефіру, це покращить їх смак та аромат. Декому подобається сполучення сиру та льняної олії. Продукт відмінно доповнює смак квашеної капусти, що особливо радує в сезон застуд. Олія рекомендована людям, які не люблять або з якихось причин не вживають рибу.

Продукт гарно себе проявляє у складі багатокомпонентних заправок. Наприклад, такої:

  • 4 частини олії;
  • 2 частини лимонного соку;
  • 1,5 частини соєвого соусу;
  • 0,5 частини кленового сиропу.
  • Використання в косметології

Сировідтиснуту олія з зернят льону називають продуктом здоров’я та краси. Її можна вводити в склад вже готових кремів або робити з нею маски для обличчя. Наприклад, маска зі сметаною, олією та лимонною цедрою тонізує, зволожує та додає шкірі сяйва. Олію можна наносити на шкіру в чистому вигляді в якості нічного крему.

Продукт, нанесений нерозбавленим, буде корисним у випадку мозолів, псоріазу та різноманітних шкірних висипань. Льняна олія, змішана з натертою цибулею, використовується при втраті волосся. Допомагає вона також при целюліті та ламкості нігтів.

Користь та застосування з лікувально-профілактичною метою

Рекомендований регулярний прийом олії в об’ємі не більше 1-2 ложки на день. Ідеальний варіант – заправка зелених салатів. Просте введення олії в раціон викликає такі позитивні ефекти:

  • Зниження рівня «поганих» холестеринів, підвищення еластичності судинних стінок, регуляція в’язкості крові. Все це являється профілактикою тромбозу, атеросклерозу, інфарктів, в цілому позитивно впливає на функціонування серцево-судинної системи.
  • Регуляція гормонального фона у жінок.
  • Покращення регенерації тканин. Це особливо важливо для спортсменів та людей, які відновлюються після операції.
  • Підвищення еластичності зв’язок та гнучкості суглобів.
  • Зменшення ризиків виникнення діабету.
  • Нормалізація роботи ШКТ. Сировідтиснута олія протистоїть запорам, стимулює роботу печінки, являється жовчогінним засобом.
  • Позитивний вплив на стан сірої мозкової речовини. Це важливо для людей, що займаються розумовою працею.
  • Активізація обміну речовин, що особливо корисно при боротьбі з зайвою вагою.
  • Покращення імунітету.
  • Льняна олія буде корисною для жінок в період менопаузи та таких, що страждають від менструальних болів. Вона рекомендована для чоловіків, що бажають підтримувати потенцію на належному рівні. Продукт гарно себе проявить в раціоні людей, що лікують онкологію.

Протипоказання льняної олії

Перед тим, як вводити олію в раціон, варто впевнитися, що ніхто із членів родини не страждає непереносимістю. З обережністю варто давати олію маленьким діткам. Малюкам до 6 тижнів продукт категорично не рекомендується: їх травна система не пристосована для перетравлювання таких продуктів.

Льняна олія пригнічує одні процеси в організмі та активізує інші. При наявності ряду захворювань перед тим, як застосовувати олію, варто проконсультуватися з лікарем. Серед таких захворювань та станів:

  • Будь-які проблеми з підшлунковою залозою, жовчним міхуром.
  • Вагітність та лактація.
  • Діарея (олія сама по собі являється легким проносним засобом).
  • Прийом антибіотиків та антидепресантів.

Рекомендується зберігати продукт не більше 30 днів в прохолодному затемненому місці. Так він буде менше окислюватися, формувати осад і втрачати корисні властивості.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип олії
лляна
Об'єм
0.25 л
Тип очищення
нерафінована
Віджим
холодний
Упаковка
скляна тара
Показати всі