Эко-Русь-2012
Эко-Русь-2012
+380 (99) 537-46-46+380 (96) 769-19-75+380 (63) 354-65-78

Капли Гіркота Лисенка 50 мл.

250 грн
Минимальный заказ: 0 шт.

от 2 шт. 240 грн/шт.
от 3 шт. 235 грн/шт.

В наличии
Перезвоните мне
Контактная информация
Телефоны: +380 (99) 537-46-46показать+380 (99) 537-46-46 все+380 (99) 537-46-46 Александр+380 (96) 769-19-75 Александр+380 (63) 354-65-78 Александр+380 (44) 222-57-83 Александр
Адрес: 04136, Украина, Киев, Украина, город Киев, ул. Марка Вовчка, 21
Написать компании

Описание

Поделиться
ГІРКОТА ЛИСЕНКА - 250 грн. 
МАЗЬ ЛИСЕНКА - 250 грн. 
АКЦИЯ! 
3ФЛ. = 235ГРН. ЗА ФЛАКОН! 6ФЛ. + 1ФЛ. В ПОДАРОК!

Основою здоров'я всього організму людини і імунітету є шлунково-кишковий тракт. Його поганий стан може викликати алергію, атеросклероз, головні болі, запори, надлишок або недолік ваги, коліти, міоми, погану всмоктуваність потрібних поживних речовин, поганий стан шкіри, проблеми з суглобами, холецистит, хронічні захворювання, екземи та багато інших захворювань.

Капли Гіркота Лисенка 50 мл. - фото pic_b6eefde990dc541_1920x9000_1.jpg

Причини захворювань шлунково-кишкового тракту часто банальні: зростаючі з кожним роком екологічні проблеми; бурхливий темп сучасного життя; постійні стреси; відсутність режиму харчування, їжа з фастфудів, газована вода, смажене, алкоголь. Що ж робити? Невже не можна організувати профілактику та реабілітацію хвороб шлунково-кишкового тракту в сучасних умовах? Можливо, але лікарські препарати діють на організм жорстко і, хоча ефект настає швидко, при їх скасування клінічні симптоми часто повертаються. Біологічно активні добавки до їжі роблять на організм м'який і тривалий ефект, за цей час він встигає налаштуватися на рівновагу.

Пропонуємо унікальний препарат, що містить жовч домашньої птиці, зібраної вручну. ТУ У 10.1-2977114832-001: 2014.

Таємниця феномена природи полягає в тому, що кури, качки та гуси харчуються кормом з камінчиками, мушлями, піском, які є обов'язковим компонентом для поліпшення травлення, але на «виході» тверда структура повністю відсутня. Так, за один рік качка з'їдає 2,5 кг черепашки (це її власна вага), але рідкісні ферменти, які входять до складу жовчі, дозволяють розчинити камені будь-якого хімічного складу (урати, фосфати, оксалати) як цукор-рафінад в чаї або каву . Завдяки цим унікальним якостям жовчі птиці, на базі якої виготовлена дієтична добавка «Гіркота Лисенка», відбуваються аналогічні процеси розчинення каменів у людському організмі.

Тому «Гіркота Лисенка» рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жовчних кислот, з метою поліпшення функціонального стану шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, пошані і нормалізації обміну речовин. Не є лікарським препаратом. Запитуйте в аптеках.

Капли Гіркота Лисенка 50 мл. - фото pic_2099ea75fb102e8_700x3000_1.jpg

Кандидат Медичних Наук Лікар Вищої Категорії

Бацевич Владислав Анатолійович

МІСТО ОДЕСА

ВІДГУК

Дієтична добавка «Гіркота Лисенка» виготовлена на основі жовчі домашньої птиці та призначена для споживання в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело жовчних кислот.

«Гіркота Лисенка» виробляється у вигляді рідини, порошку, таблеток гранул, капсул і рекомендовано до використання певним категоріям населення для підвищення засвоюваності організмом поживних речовин під час приймання їжі, а також для попередження виникнення жовчнокам'яної, сечокам’яної, захворювання передміхурової залози, підвищення рівня холестерину, при розладі роботи печінки, жовчних шляхів, шлунково-кишкового тракту.

Автором і виробником (патенти №92984 №47113 ФОП Лисенко О.О.) додатково були надані наступні результати досліджень токсичності жовчі домашніх птахів, розрахунки та обґрунтування дозування різних форм добавки.

На підставі дослідження токсичності курячої, качиної, гусячої жовчі, які були проведені на білих мишах та постановкою біологічної проби на кролях ДСТУ 3570-37 в Одеській області і державній лабораторії ветеринарної медицини (висновки досліджень по експертизам №381016315 від 18 грудня 2009 року та №3532163726380 від 01 грудня 2009 року) та відповідно до Висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи при Головному Державному санітарному лікареві України, Державного підприємства «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України (висновок  від 30.09.2014р. №05.03.02-0460194), при певній дозировці жовчідомашніх птахів – токсичності не виявлено, що дає змогу використовувати жовч, як сировину для виготовлення дієтичної добавки «Гіркота Лисенка».

Технологія виробництва добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» повністю передбачає позбавлення токсичності препарату.

В результаті лабораторних досліджень по сушінню курячої жовчі були отримані дані, що з 100 мл. курячої жовчі утворюється 21,25 гр. сухого продукту. В 1 мл. добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» міститься 44 каплі, тобто вміст курячої жовчі в мл. готового продукту становить 0,05 гр. Таким чином при одноразовому прийманні рідкої форми добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» добова доза (30-40 капель) складає у перерахунку на суху речовину не більше 50 мг. курячої жовчі.

В одному пакетику добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» у вигляді порошку міститься 50 мл. сухої курячої жовчі і 450 мл. глюкози. Рекомендована добова доза – 1 (один) пакетик, тобто 50 мл. сухої курячої жовчі.

Одна таблетка добавки дієтичної добавки «Гіркота Лисенка» містить 50 мг. сухої курячої жовчі, решта – допоміжні речовини. Рекомендована добова доза 1 (одна) таблетка, тобто 50 мг. сухої курячої жовчі.

При застосуванні добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» у вигляді гранул, доза становить 7 (сім) гранул тричі на добу. Одна гранула містить близько 2,3 мл. сухої курячої жовчі, решта допоміжні речовини. Тобто добова доза становить майже 50 мл. сухої курячої жовчі.

 Одна капсула добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» містить 50 (п’ятдесят) мл. сухої курячої жовчі, решта – допоміжні речовини. Рекомендована доза 1 (одна) капсула, тобто 50 (п’ятдесят) мл. сухої курячої жовчі.

При порівнянні добового дозування комбінованих препаратів тваринного походження, дозволених до вживання Фармакологічним комітетом МОЗ України, Аллохол і Холензим (таблетки криті оболонкою) з рекомендованою добовою дозою добавки дієтичної «Гіркота Лисенка», можна відмітити наступне:

-          аллохол (вміст жовчі тваринної сухої в 1 (одній) таблетці – 80 мг.), рекомендовано приймати по 1-2 таблетці 3-4 рази на добу протягом 3-4 тижнів;

-          холензим (вміст жовчі сухої в 1(одній) таблетці - 100 мг), рекомендовано приймати по 1 (одній) таблетці 1-3 рази на добу протягом 3-4 тижнів.

Таким чином рекомендоване дозування добавки дієтичної «Гіркота Лисенка» не перевищує добових доз аналогічних препаратів, дозволених до вживання МОЗ України.

Мені, кандидату медичних наук, лікарю Вищої категорії (практику) - Бацевичу Владиславу Анатолійовичу, довелось спостерігати, як на практиці працює дієтична добавка «Гіркота Лисенка» та за її лікувально-профілактичними позитивними властивостями при жовчно-сечокам’яних хворобах на представлених зразках у вигляді крапель, гранул, таблеток, порошку, капсул.  

Жовчнокам’яна хвороба (холелітіа, жовчні конкременти) - це захворювання, яке виникає внаслідок утворення каменів в жовчному міхурі.

Каменеутворення – стадійний процес з періодами активного зростання і затихання у жовчних протоках. В основі захворювання лежить порушення обміну холестерину і жовчних кислот, складу жовчі та функціональної активності жовчного міхуру. В даний час жовчнокам’яна хвороба – досить поширене захворювання. Відомо декілька чинників, що сприяють розвитку даної патології. Нерідко жовчнокам’яна хвороба розвивається в результаті надмірної секреції холестерину, жовчні камені мають кристалічну структуру і утворюються при осадженні як нормальних, так і патологічних компонентів жовчі, її застої в протоках і жовчному міхурі. Крім того, фактором, що привертає уваги до виникнення такого захворювання, як жовчнокам’яна хвороба є інфекція і запалення жовчного міхура.

Наявність та утворення сечових каменів, характерна ознака сечокам’яної хвороби. Утворення каменів починається тоді, коли сеча перенасичена нерозчинними компонентами внаслідок інтенсивної екскреції або впливу факторів, що знижують розчинність. Кальцієві камені складають 75%, струвит  (магнійаммонійфосфат) – 15%, з сечової кислоти – 5%, з цистину – 1%, що визначається характером метаболічних порушень.

Наявність каменів у ниркових мисках може бути безсиптомним або викликати гематурію, в будь-яких відділах сечовивідних шляхів може розвинутися обструкція. При просуванні каменів виникають колікоподібна мігруюча біль і гематурія. Можлива інфекція або обструкція сечовивідних шляхів. Коралоподібні конкременти супроводжуються рецидивуючою інфекцією сечовивідних шляхів.

При застосуванні дієтичної добавки «Гіркота Лисенка» спостерігались 30 (тридцять) осіб, що страждають сечокам’яною (СКХ) та жовчнокам’яною хворобами (ЖКХ). Дані особи були проінформовані про якості дієтичної добавки «Гіркота Лисенка», як джерела жовчних кислот до періоду харчування та поділені на групи:

Перша група з семи осіб приймала дієтичну добавку «Гіркота Лисенка» у формі крапель, друга - з п’яти осіб у формі порошку, третя - з семи осіб у формі таблеток, четверта з п’яти осіб у формі гранул, п’ята група з шести чоловік у формі капсул.

Режим прийому був наступним: по одній чайній ложці за тридцять хвилин до вечері:

-          у вигляді рідини по 30-40 капель один раз на добу, попередньо розчинивши водою;

-          у вигляді порошку по одному пакетику (0,5 гр.) на добу;

-          у вигляді таблеток по одній таблетці на добу;

-          у вигляді гранул по 7-10 гранул тричі на добу;

-          у вигляді капсул по одній капсулі на добу.

Курс приймання ліків склав один місяць.

План обстеження пацієнтів перед початком експерименту включав загальний, біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, ультразвукове дослідження.

Результати досліджень.

Загальний аналіз крові (усереднені результати визначень):

 

ЖКХ

СКХ

еритроцити

4,4х1012

3,8х1012

гемоглобін

129 г/л

120 г/л

лейкоцити

9,9х109

6,1х109

еозинофіли

1%

4%

паличкоядерні

11%

11%

сегментоядерні

78%

77%

лімфоцити

6%

4%

моноцити

4%

4%

ШОЕ

31 мм/год

5 мм/год

Біохімічний аналіз крові (усереднені результати визначень):

 

ЖКХ

СКХ

АЛТ

144 од/л

___

АСТ

102 од/л

___

білірубін загальний

19,4 мкмоль/л

14,0 мкмоль/л

білірубін прямий

___

3,0 мкмоль/л

загальний блок

71,0 г/л

77,0 г/л

сечовина

4,3 ммоль/л

4,8 ммоль/л

креатинін

131 мкмоль/л

66,2 мкмоль/л

глюкоза

4,4 ммоль/л

5,2 ммоль/л

Загальний аналіз сечі (усереднені результати визначень):

 

ЖКХ

СКХ

колір

світло-жовтий

соломино-жовтий

питома вага

1,018 г/см3

1,014 г/см3

реакція

кисла

лужна

білок

0,19 мг/добу

0,82 мг/добу

лейкоцити

2 в п. зр.

5-10 в п. зр.

еритроцити

одиночні

5-10 в п. зр.

епітелій

2-3 в п. зр.

___

Наявність конкрементів в чашково-мисковій системі підтверджена ультразвуковим дослідженням.

Результати проведених досліджень свідчать про наступне:

-          підвищення ШОЕ, зсув лейкоцитарної формули вліво в загальних аналізах крові свідчить про наявність запального процесу;

-          підвищення показників АЛТ свідчить про порушення функцій печінки;

-          підвищення білірубіну за рахунок прямої фракції говорить про обтюрації (камінням).

Через тридцять днів на контрольному ультразвуковому дослідженні у пацієнтів всіх груп було виявлено наступне, у двадцять одної людини спостерігалося повне розсмоктування конкрементів, у семи – спостерігалося часткове розсмоктування конкрементів, у двох – без змін.

Відсутність симптомів жовчно та сечокам’яної хвороби спостерігалося в усіх пацієнтів. Відзначено покращення самопочуття, відсутність болів, поліпшення загального стану. Також відзначена нормалізація біохімічного аналізу крові (таблиця №1) і загального аналізу сечі (таблиця №2).

Таблиця №1.

Показники біохімічного аналізу крові хворих ЖКХ і СКХ (n=30)

найменування показника

ЖКХ

СКХ

загальний білок, г/л

72,0±1,4

75,0±1,5

білірубін загальний, кмоль/л

16,1±0,5

14,0±0,4

сечовина, ммоль/л

4,05±0,12

4,22±0,13

креатинін, кмоль/л

106,12±3,18

97,02±2,91

АЛТ, од/л

38,35±1,15

35,02±1,05

АСТ, од/л

32,17±0,97

30,88±0,93

Таблиця №2.

Показники загального аналізу сечі хворих ЖКХ і СКХ (n=30)

найменування показника

ЖКХ

СКХ

питома вага, г/см3

1,019

1,018

реакція сечі

кисла

кисла

білок, мг/добу

відсутній

відсутній

лейкоцити

2 в п. зр.

3 в п. зр.

еритроцити

одиночні

3 в п. зр.

епітелій

2-3 в п. зр.

23 в п. зр.

Таким чином, після проведення спостережень по застосуванню дієтичної добавки «Гіркота Лисенка» в якості лікувально-профілактичного засобу при жовчно-сечокам’яних хворобах можна зробити наступні висновки:

  1. Дієтична добавка «Гіркота Лисенка» є достатньо ефективним лікувально-профілактичним засобом при захворюваннях жовчно-сечокам’яних, передміхурової залози, підвищення рівня холестерину;
  2. Дієтична добавка «Гіркота Лисенка» не чинить негативної дії на інші органи і системи організму людини і не викликає алергії та є ефективним засобом, як додаткове джерело жовчних кислот з метою покращення функціонального стану шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного пузиря, нирок, передміхурової залози, зниження рівня холестерину і покращення обміну речовин організму;
  3. Різноманітність асортименту дієтичної добавки «Гіркота Лисенка» дозволяє пацієнтові обрати ту форму препарату (краплі, порошок, таблетки, гранули або капсули), яка найбільш задовольняє організм і підходить йому.

Отзывы:

Бойчук Андрій Іванович 63
м. Трускавець
У мене виявили цукор в крові - 13 од. Пив чаї, мало що допомогало. мені порадили купити гіркоту лисенка. ледве знайшов одній аптеці м. Дрогобича. пив по 1ч ложці 1 раз в день. через 3 тижні цукор зменшився до 5,5 од. купив ще одну банку. після Різдвяних свят здам аналізи і при потребі буду знову вживати. 0954108485КОММЕНТИРОВАТЬ2015-12-05

Саламаха Марія Федорівна 53
м. Дрогобич
Під час УЗД у мене виявили 3 камінці в жовчному міхурі і 1 розміром 1,3мм в нирці. під час вживання гіркоти Лисенка 2 флакончики по 50 капель на 100 грам води 30 хв перед вечерєю. після повторного УЗД через 40 днів камінчики в жовчному міхурі значно зменшилися, а в нирці залишився маленький кристалик. дякую пану Лисенку за таке просте і ефективне лікарство!КОММЕНТИРОВАТЬ2015-12-17

Вера Крушинская 38 лет
г.Запорожье
Я, Вера Крушинская, 38 лет, г.Запорожье. В восторге от средства. Мне подарили это средство, к которому я отнеслась скептически, но заинтересовало "нормализует обмен веществ". У меня с детства он нарушен. Пила вечером перед ужином. Пробовала с утра - нет времени, не понравилось. После первой недели приёма кружилась голова, тошнило, но желание нормализовать обмен веществ перебороло. И о диво! Похудела на 1 кг. За время приёма худела каждую неделю по 1 кг. При этом я кормила грудью своего малыша. Выглядела вот так:http://ok.ru/profile/527422675723/album/813654842379/813654861323 Избавилась от 2-хлетнего геморроя. Ушёл сам без дополнительного лечения. Стул нормализовался полностью. Продолжаю худеть уже 4 месяца. Сбросила 20 кг. Столько, как сейчас, весила в 5 классе. Выгляжу вот так:http://ok.ru/profile/527422675723/album/813654842379/813657687051http://ok.ru/profile/527422675723/album/813654842379/813657686795http://ok.ru/profile/527422675723/album/813654842379 Рекомендую всем. Распространяйте информацию о препарате. О нём почти никто не знает. Отвечу всем, спрашивайте через ОК. Хочу ещё. Спасибо создателю!КОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-03

Фісташ Олена 37 років
м.Дрогобич,Львівська область
Листопад.2015рік. пан Лисенко О.М.відпочивав у м.Трускавець,та ходив по різних санаторіях презентував свою дієт.добавку"Гіркота Лисенко" та подарувавши лікарям по 1-й бутилочці.Я не медик.Моя дочка працює в м.Трускавець в санаторії медсестрою біля уролога. Лікар презент прийнявши-чемно подякував і не повіривши в цю "ДІЄТИЧНУ ДОБАВКУ"-ПЕРЕДАВ її моїй дочці зі словами"знову якесь фуфло всувають"-а дочка швиденько мені передала-тому ,що я готовилася до операції ,щоб викинути жовчний міхур вщент набитий оксалатовими камінцями в діаметрі 0.7-1.0см. Спочатку пропила одну подаровану бутилочку(хватило на 24дні)-докупила 2-у.Опісля зробила УЗД.Резульльтат як кажуть на лице.Камінців зменшилося на 50% ,Так і в розмірі зменшилися на 50% і вони вже плаваючі. Повірте дуже тішуся з такого результату. Як тільки досягну 100% розчинення камінчиків,то ще напишу і виставлю порівняльну характеристику висновків УЗД. Красно дякую ,пану Лисенко! за такий прекрасний винахід-що дає нам -"простим людям" позбутися каміння і не тратити час та кошти на курорти. ЩЕ РАЗ ЩИРО ДЯКУЮ.ОЛЕНА.КОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-10

Кропивницька Ангеліна Михайлівна 79 років
смт.Східниця.Львівська обл.
У грудні 2015р. мені дочка подарувала крем-мазь"Гіркота Лисенка"-(мазюка зеленого кольору) і сказала,щоб я із нею ставила собі компреси ,так як у мене були гострі болі опорно-рухового апарату(діагноз:коксоартроз кущевого суглобу),а ще дуже-дуже боліли самі мязи-здавалося,що відпадають від костей. Я живу одна і компреси сама собі не можу робити,але я натиралася мазюкою і одягала теплі штани і так спала. Результат такий:мязи перестали боліти,гостра поперекова біль пройшла повністю,а саме найбільше мене тішить,що рухливість нижніх кінцівок відновилася і спали набряки на ногах. Я дуже вдячна виробнику пану Лисенку за цей ЧУДО-КРЕМ-МАЗЮКУ.І тому попросила дочку написати цей відгук,бо знаю,що з такою проблемою стикаються багато людей мого віку.тел.дочки.096-127-91-65.ГалинаКОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-11

Ольга Романівна Федисяк 70років
м.Дрогобич
По рекомендації лікаря придбала в Зеленій Аптеці Карпат м.Трускавець 2 бутилочки Гіркоти Лисенка. Діагноз:жовчекамяне оксалатове каміння розміром 0.3-0.7 см у великій к-сті. Після прийому двох бутилочок(пила для економії 30крапель на 50мл води за 30хв.до вечері- тобто 1 раз на день)-хватило на 60днів. Зробила УЗД,Менших камінчиків і сліду не залишилося,а великі наполовину зменшилися і вони плаваючі-так сказав лікар-узедист. Дзвоніть мені якщо не вірете у відзив. ТЕЛ.097-197-70-71.Ольга Романівна. Щиро дякую ,пану Лисенко ,за доступний препарат по ціні (порівняно з коштами на операцію) і помічний.КОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-11

Саша 35років
м.Старий Самбір
Саша,35 років, м. Старий Самбір. У мене виявили вірус гепатиту С у досить високій кількості у крові.Після цього я почав вживати гіркоту Лисенка. Випивши 3 флакони і здавши повторні аналізи, кількість вірусу в крові значно зменшилася. Наразі продовжую його і надалі вживати. Вказаний товар я придбав у фітоаптеціКОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-22

Сильвия Забайдерская 26
г.Днепропетровск.
Летом 2015г.я с друзьями поехала отдхать на турбазу в Коблево,по приезду погода испортилась .Я и мои друзья решили пойти в бар. Хорошо посидели (Лично я пересидела!!!),мои друзья проводили меня в номер и уложили отдыхать,а сами пошли веселится дальше. Уснуть я не могла ,мутило.Я вспомнила ,что у меня есть (Гіркота Лисенка). Выпила и расположилась на полу,думала так мне легче будет. Уснула где то на пол часа. Когда я проснулась самочуствие моё было прекрасное. Я вспомнила про моих друзей которые меня оставили .Обиделась. Заказала такси и уехала в другое увеселительное заведение (всё таки отпуск) хорошо отдохнула. Спиртные напитки меня не брали .На турбазу вернулась утром,спать не хотелось и я пошла побродить по берегу,волны омывали мои ноги. Я шла по песку и сжимала в руке бутылочку с каплями( Гіркота Лисенка). Рекомендую всем капли ( Гіркота Лисенка) брать с собой на отдых. Выручает! Перескзать слов не хватает!!!КОММЕНТИРОВАТЬ2016-01-30

Валерия 30
Одесса
Хочу поблагодарить Александра Николаевича ,за то ,что он помог мне избавиться от проблем с кожей (псориаз),благодаря лечению гирудотерапией.А так же его лекарство помогло избавиться от песка в почках и с помощью гиркоты , чувствуешь себя более энергичным и бодрым. Благодарю ещё раз.КОММЕНТИРОВАТЬ2016-02-01

Марія Самойлич
м.Трускавець.

Я Марія Самойлич м.Трускавець. У 2013 році підвернула ногу .Розірвала зв’язку, пошкодила меніск. У результаті чого прослідували наслідки. Набряк, болі у колінному суглобі, обмеження руху із за цього. Дякуючи компресам з крема (Гіркота  Лисенка) болі зникли .Рухливість у колінному суглобі відновилась .Сьогодні я повернулась до радостів життя і до  взуття на високому каблуці. Тому з чистою совістю раджу всім у  кого е проблема із захворюваннями суглобів з різних причин, використовувати крем (Гіркота  Лисенка). 0974491012  

КОММЕНТИРОВАТЬ2016-02-05

Анатолий Болтовский 55
пгт.Кривое Озеро
Я долго сомневался пить или не пить диетическую добавку ГИРКОТА ЛЫСЕНКА,основой которой есть желчь домашней птицы.На этикетке написано очень мало-нормализация обмена веществ.У меня в почках были камешки-13 мм в левой почке и 9 мм в правой,а так-же в мочевом камешек ,который никак не выходил. Подумав над этим вопросом я вспомнил,что после забоя домашней птицы у нее в желудку можно найти не только камешки,но и ржавые гвозди и постал вопрос куда это все девается. Я решил пить диетическую добавку,но надежды,что пропадут камешки было очень мало.Пропив две 50мл бутылочки,согласно инструкции,камушки у меня растворились и вышли через мочевой канал в кашеобразном виде.Я глазам своим не поверил,УЗИ показало,что почки у меня чистые нет даже песка.Перестал беспокоить желудочно-кишечный тракт,в правом боку исчезли боли,понизился холестерин с 8.5 до 0.5.Чувствую себя очень хорошо.Периодически пью ГИРКОТУ ЛЫСЕНКА в целях профилактики так как боюсь допустить ситуацию при которой опять появятся камешки. Я очень рад,что существует такой препарат,с помощью которого исчезли мои проблемы со здоровьем.Мой номер телефона 0677064526 готов пообщаться с любым желающим у кого такие-же проблемы,какие были у меня.КОММЕНТИРОВАТЬ2016-02-20

Володимир 55
Одеса
Тривалий час, з січня 2015 року проходив лікування з приводу сечо-камяної хвороби нирок. Витратив значні кошти, провів безліч досліджень, двічі лікувався в стаціонарі. Ефект лікування медичними препаратами майже непомітний. Протягом двох місяців почав вживати дієтичну добавку Гіркота Лисекно. Ефект настав після першого місяця вживання Гіркоти Лисенко, із семи конкриментів не розчинився один камінь лівої нирки, але значно зменшився у розмірах. Рекомендую кожному хто має такі як я проблеми. Ефект безумвний.
тел. 067-727-92-44
КОММЕНТИРОВАТЬ2016-03-08

Шепіль Валентина іванівна 54роки
м.Березань,Київська обл
У мене є 2-а камінчики у жовчному міхурі.На Різдво я поїхала в смт.Східниця попити нафтусі з надією їх розчинити.У готелі "Київська Русь"де я зупинилася головний лікар порекомендувала попробувати попити дієтичну добавку"Гіркота Лисенка".Я її придбала в "Зеленій Аптеці", маючи великий сумнів,щодо ефективності.Та я помилялася.

Я.пропила уже 4-бутилки,вчора зробила УЗД,і моїй радості не було меж.Камінь розміром 30мм став 19мм,а 2-й з 19мм---11мм з розсипаючою структурою.Заказала ще 1 бутилку.

Хочу подякувати виробнику та головному лікарю"Київської Русі"-за її професіоналізм і знання новинок на ринку, працівникам "Зеленої Аптеки"-зокрема за їхнє вміння донести інформацію відвідувачам та впевнити їх у правильному виборі тому,що я дуже сумнівалася у дієвості 

"Гіркоти Лисенка"

Для підтвердження свого відзиву залишаю свій телефон:

097-49-86-000.

Кому цікаво дзвоніть.

КОММЕНТИРОВАТЬ2016-05-08

Осадчая Валентина Анатольевна 66 лет
Каролино-Бугаз

Осадчая Валентина Анатольевна, Каролино-Бугаз, 66 лет 

В январе 2016 года я лечилась в санатории «Алмаз» курорта Трускавец по поводу МКБ и ЖКБ. В почках были оксолатовые камни 0,45-0,6, а в желчном 10-15. По рекомендации врача Татьяны Сергеевны я приобрела в «Зеленой аптеке» «Гиркота Лысенка» принимала по 1 чайной ложке за 30 минут до ужина. Я сделала УЗИ – результат порадовал, камней в почках не обнаружено, а в желчном уменьшились до 6-8. Буду продолжать курс лечения. Я благодарна Татьяне Сергеевне за ее внимание и рекомендацию.  Особая благодарность Лысенко Александру Николаевичу за его препарат «Гиркота Лысенко», который доказал, что с камнями можно бороться, тем более намного дешевле, чем лекарственные препараты, которые в подобных случаях назначают врачи. Дай Бог ему здоровья и успехов в его благородном труде. Мой телефон 0975776586.

2016-05-29

Комарницкий Валерий Фёдорович 35лет
г.Одесса
Здравствуйте Александр Николаевич хочу Вас поблагодарить за эту по истине феноменальную добавку Гіркота Лисенка у меня мочекаменная болезнь делал уже две дорогостоящие операции по удалению камней из почек у меня тяжёлый состав почечных камней оксалаты я пробовал разные препараты для того что бы они не росли в почках но всё без результата но по совету моих знакомых я принимал вашу добавку по инструкции ,у меня были камушки 3-7мм и уже через месяц после УЗИ они превратились в песок заметил и другие улучшения по здоровью,большое человеческое спасибо.КОММЕНТИРОВАТЬ2016-05-18

Валерий 62
г.Одесса
Валерий Зварич, г.Одесса.
В 1982 году в Афганистане заболел с д-зом " инфекционный гепатит ". С тех пор все показатели работы печени в 2-4 раза превышали норму несмотря на то , что в мед.учреждениях принимал различные лекарства.В почках камни по 5мм, в печени киста 18мм.В марте перед приемом Гиркоты сделал УЗИ органов и сдал анализ крови ( на всякий случай ).Через месяц сделал УЗИ. Камни в почках исчези , а киста с 18мм уменьшилась до 14мм. В конце апреля сдал анализ крови. И не поверил своим глазам : общий билирубин , прямой и не прямой , АЛТ и АСТ все вошли в норму. И это впервые более чем за 30 лет когда я принимал различные дорогостоящие лекарства. Вывод : при правильном использовании Гиркоты ( я использовал свою методику ) , можно получить хорошие результаты. тел. 0506856093.
КОММЕНТИРОВАТЬ2016-06-03

Петро Олександрович 53
м. Дрогобич, Львівська обл
Я, провізор з 30-річним стажем, доводжу до відома, що при прийомі гіркоти Лисенка (спостереження ведеться напротязі 1,5 року):

  1. розчиняються камені в нирках, зникає кіста
  2. знижується цукор в крові
  3. відновлюється структура печінки (аналізи повністю в нормі)

надам телефони людей, які приймали і приймають гіркоту Лисенка

0968914301

КОММЕНТИРОВАТЬ2016-06-17

Наталья 41
Киев
Хочу выразить огромную благодарность за эту чудодействующую настойку.У меня обнаружили 2 камня в желчнем 18 и 16мм.Все врачи одназначно говорили делать операцию но мне посоветовал знакомый у которого растворились камни по 12мм,и я начала ее принимать.После 4х флаконов камни уменьшились в 2раза врачи очень удивлены зделала перерыв 2 месяца и сейчас заново начала принимать так как уверено растворю их совсем.

0680406848

Патенты:

Капли Гіркота Лисенка 50 мл. - фото pic_14171cc08236837_700x3000_1.jpg

Капли Гіркота Лисенка 50 мл. - фото pic_d6d2aef7efc2c25_700x3000_1.jpg

Капли Гіркота Лисенка 50 мл. - фото pic_debee9dc65597b4_700x3000_1.jpg

Характеристики

Страна производства
Украина
Происхождение
натуральное (природное)
Тип
гепатопротекторные
Капли Гіркота Лисенка 50 мл.

Комментарии

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх